Your browser is outdated. Upgrade your browser for better user experience and security

Over ons

Team

Milan Rutten

Directeur
03 202 46 29
milan.rutten@arenberg.be

Programmatie

Jef Staes

Programmator
03 202 46 27
jozef.staes@arenberg.be

Kay Doms

Programmator
03 202 46 22

kay.doms@arenberg.be

Mourad Bekkour

Programmator
03 202 46 31
mourad.bekkour@arenberg.be

Jana Tricot

Programmator
03 202 47 02
jana.tricot@arenberg.be

Dara Sheikhi

Cultuurnetwerker
03 202 46 12
dara.sheikhi@arenberg.be

Administratie

Jochen Hemelaers

Zakelijke Coördinatie
03 202 46 36
jochen.hemelaers@arenberg.be

Koenraad Logghe

Boekhouding
03 202 46 25
koenraad.logghe@arenberg.be

Communicatie & Ticketing

Kim Geerdens

Hoofd Marketing & Communicatie
03 202 46 10
kim.geerdens@arenberg.be

Adriaan Delsaerdt

Coördinator Digitale Media
03 202 46 17
adriaan.delsaerdt@arenberg.be

Jasper Kuylen

Coördinator Pers & Contentcreatie
03 202 47 06
jasper.kuylen@arenberg.be

Marie-Kristine Houtekier

Promotie & Doelgroepenwerking
03 202 46 04
marie-kristine.houtekier@arenberg.be

Cindy van den Brandt

Coördinator Ticketing
03 202 46 23
cindy.vandenbrandt@arenberg.be

Mieke Verbijlen

Ticketing
03 202 46 46
ticket@arenberg.be

Productie

Reintje Daans

Hoofd productie
reintje.daans@knstnlab.be

Ingrid De Scheemaecker

Planning & Preproductie
03 202 46 38
ingrid.descheemaecker@arenberg.be

Soaad El Allal

Productie, Onthaalcoördinator
03 202 47 03
soaad.elallal@arenberg.be

Beau Delagaye

Productie, Onthaalcoördinator & Zaalhuur
03 202 46 45
beau.delagaye@arenberg.be

Liessa Huyskens

Vrijwilligerscoördinator
liessa.huyskens@arenberg.be

Dean Rayner

Productie
dean.rayner@arenberg.be

Billyjean Potvliege

Onthaal
billyjean.potvliege@arenberg.be

Horeca

Jesica Avalos Contreras

Horeca- & Eventmanager
03 202 46 43
jesica.avaloscontreras@arenberg.be

Robi Van Geenhoven

Horeca- & Hospitality-assistent
03 202 46 11
robi.vangeenhoven@arenberg.be

Koen Van der Hoeven

Horeca-assistent

Techniek

Andries Van Gulck

Technische Realisatie
03 202 46 02
andries.vangulck@arenberg.be

Guy Augustus

Gebouwbeheer & ICT
03 202 46 55
guy.augustus@arenberg.be

Jan Gillebeert, Valentijn Weyn, Thomas Cuyckens en Senne Mannaers

Techniek
techniekers@arenberg.be

Schoonmaak

Silke De Backere, Hatice Karaca, Mine Karaca, Sylla Nahawa, Natascha Verheyen en Saeed Mohammad

silke.debackere@arenberg.be

Ons vrijwilligers superteam

Onthaal & Vestiaire & Ticketcontrole

Gezocht: enthousiaste vrijwilligers!

Enthousiaste cultuurzielen, wij hebben jullie nodig! Heb je een hart voor muziek, theater of comedy? Meld je dan aan als vrijwilliger! In ruil krijg je voorstellingen, leuke collega's, drank en snacks en vooral veel dankbaarheid! Geïnteresseerd? Stel jezelf even voor aan onze collega Liessa!